Workshop aromaterapie pro ženy

Workshop

Workshop aromaterapie pro ženy

Datum:
Pondělí, 19. Červen 2023 - 17:00 - 20:00
Cena:
590,-/osoba/3 hodiny
Rezervace: Rezervujte se
Popis:

Na co se můžete v kurzu těšit :

 - úvodní naladění a uvolnění se při krátké meditaci

 - probereme éterické oleje, které se nejvíce hodí pro život ženy, jak z hlediska aromapsychologie, tak i dle fyzického působení. A 3 ženské aroma skvosty, které budou jako třešnička na dortu

 - dozvíte se bezpečné dávkování a různé druhy použití a kombinace éterických olejů

 - lehce zabrousíme i do ženských témat – cykličnost, prsa a emoce/ne-moci, ženské lůno

 - vyzkoušíte si dechovou techniku propojení se se svým lůnem a napojení se na svou kreativitu

 - vytvoříte si masážní olej dle vašeho výběru éterických olejů (na lymfu, na prsa, afrodisiakální, prohřívací..pokud bys chtěla použít vzácné esence, platí se zvlášť) 

 - ochutnáme hydrolátovou limonádu

 

Co si vzít sebou?

Tužku na poznámky. 

 

Platba proběhne převodem na účet, budete informováni formou SMS.

Workshopy

Datum Název
02.06 18:00 - 21:00 Setkání se šamanskými bubny
09.06 18:15 - 19:45 Workshop aeriel hoop
19.06 17:00 - 20:00 Workshop aromaterapie pro ženy

Naše lekce

Funkční jóga pro ženy

Lekce je určena ženám, které řeší bolavá záda, slabé a vypouklé bříško, diastázu břišních svalů, potíže s pánevním dnem či špatné držení těla. Je vhodná také pro ženy, které se chystají otěhotnět. Pečující jóga pro ženy, které chtějí svému tělu dopřát funkční a zdravý pohyb. Zaměříme se na uvolnění a rozpohybování jednotlivých segmentů páteře a navrátíme ji potřebnou pružnost a délku. Pomocí jednoduchých, avšak funkčních cviků aktivujeme bříško a probudíme střed těla. Opečujeme oblast pánve a pánevního dna, které je potřeba nejen aktivovat, ale také uvolňovat. Celkově podpoříme upravení nevyvážeností v našem těle a zvědomíme příznivé držení těla. To vše v jemné dynamice a v souladu s naším dechem. V závěru lekce si dopřejeme klid a relaxaci. Přijďte své tělo vyživit jógou okořeněnou o prvky funkčního pohybu, posilování, jógové terapie a vývojové kineziologie. Naučíme se nejen vnímat své tělo,ale také zastavit se, získat pokoru a najít správnou míru a intenzitu pro své tělo. Lekce není vhodná pro těhotné a ženy v období šestinedělí.