Jin jóga a hudební lázeň s Ora Rangi

Workshop

Jin jóga a hudební lázeň s Ora Rangi

Datum:
Pátek, 12. Květen 2023 - 19:00 - 20:30
Cena:
390,-/osoba
Rezervace: Rezervujte se
Popis:

Pojďme se společně ponořit do jógové praxe jin jógy doprovázené zvukem, vibrací, frekvení a harmonií přírodních nástrojů z celého světa.

 

Jin jóga je jemná terpaeutická praxe, ktrerá nás vede hlouběji dovnitř sebe. Vyznačuje se pomalým tempem s pozicemi vleže a vsedě s delší výdrží. Klidná praxe trpělivosti, trénink mysli a těla, kdy dochází ke snížení stresu, revitalizaci tkání těla a zlepšení flexibility a pohyblivosti kloubů.

Hudební lázeň - zvuk je vibrace, která dokáže účinně proniknout ke vščem buňkám našeho těla, harmonizovat je a tím napomáhá našemu organismu dosáhnout celkové rovnováhy.

Společně s prací jin jógy podpoří  schopnost uvolnit se a věnovat pozornost sami sobě.

 

Lektoři: Ora Rangi

 

Platba bude probíhat předem na bankovní účet.

Workshopy

Datum Název
14.04 18:15 - 20:15 Fly jóga akrobacie
15.04 14:00 - 16.04 11:00 Kurz hormonální jógové terapie pro ženy
12.05 19:00 - 20:30 Jin jóga a hudební lázeň s Ora Rangi
02.06 18:00 - 21:00 Setkání se šamanskými bubny

Naše lekce

Funkční jóga pro ženy

Lekce je určena ženám, které řeší bolavá záda, slabé a vypouklé bříško, diastázu břišních svalů, potíže s pánevním dnem či špatné držení těla. Je vhodná také pro ženy, které se chystají otěhotnět. Pečující jóga pro ženy, které chtějí svému tělu dopřát funkční a zdravý pohyb. Zaměříme se na uvolnění a rozpohybování jednotlivých segmentů páteře a navrátíme ji potřebnou pružnost a délku. Pomocí jednoduchých, avšak funkčních cviků aktivujeme bříško a probudíme střed těla. Opečujeme oblast pánve a pánevního dna, které je potřeba nejen aktivovat, ale také uvolňovat. Celkově podpoříme upravení nevyvážeností v našem těle a zvědomíme příznivé držení těla. To vše v jemné dynamice a v souladu s naším dechem. V závěru lekce si dopřejeme klid a relaxaci. Přijďte své tělo vyživit jógou okořeněnou o prvky funkčního pohybu, posilování, jógové terapie a vývojové kineziologie. Naučíme se nejen vnímat své tělo,ale také zastavit se, získat pokoru a najít správnou míru a intenzitu pro své tělo. Lekce není vhodná pro těhotné a ženy v období šestinedělí.