Workshop obličejová jóga

Workshop

Kurzy

Workshop obličejová jóga

Datum:
Sobota, 19. Březen 2022 - 13:00 - 16:00
Cena:
1299,-/osoba
Rezervace: Rezervujte se
Popis:
Co je obličejová jóga:

Obličejová jóga nabízí kombinaci cvičení a masáží, při kterých dochází k opakovaným napínáním a uvolňováním svalů v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Jediná neinvazivní metoda, s kterou si zachováte či obnovíte přirozeně mladistvou pleť s estetickými, zdravotními, relaxačními a v neposlední řadě finančními benefity. Jóga obličeje zachovává přirozený a mladiství vzhled, bez použití skalpelu či botoxu.

Popis workshopu:
 
Tímto workshopem obdržíte ucelený soubor cviků a masáží, s kterými budete moci sami na sobě aplikovat metodu obličejové jógy. Vhodný je pro všechny, kteří s obličejovou jógou začínají a rádi pracují v kolektivu. 
 
Během 3 hodin se naučíme správnou techniku základních cviků. Ukážeme si základní masáž, jak ruční, tak se silikonovou baňkou. Obdržíte na míru šitý individuální plán cviků problémových partií a dostanete pomůcky (kartičky s cviky) s sebou domů.Cílem workshopu je naučit vás jak si zpevnit krk, odstranit dvojitou brad, zpevnit kontury obličeje, zpevnit líčka, eliminovat otoky pod očima, zjemnit vrásky na čele a okolí očí.
 
Lektorka: Daniela Kamrádová
 
O mně:
 
Jmenuji se Daniela Kamrádová a lektoruji kurzy obličejové jógy pod záštitou FACE YOGA Institute®. Oslavuji každý pohyb a věřím, že originalita a kreativita je v tomto oboru plná nekonečných možností. Stačí se nebát zkoušet, objevovat a naslouchat svému tělu.  Dlouhá léta jsem se zaměřovala pouze na posílení svého těla a ducha v něm. Obličejová jóga mi do živata přinesla velikou dávku úsměvů, které potřebovaly nejen svaly mého obličeje, ale i má mysl. Byl to jeden z těch důležitých kousků puzzlí, s kterým jsem doslova prožila ten svůj “Aha moment”. Mám velikou radost, že prostřednictvím kurzů obličejové jógy, které vdu, mohou i druzí poznávat své obličejové svaly. Učit se s nimi pracovat, dopřávat si tu chvilku pro sebe a díky tomu se mohou cítit svěže, mladistvě a krásně, tím nejpřirozenějším možným způsobem.
 
Web:
 

Workshopy

Datum Název
06.10 18:15 - 19:45 workshop Jazz dance
13.10 18:15 - 19:45 Workshop aerial hoop
20.10 18:00 - 21:00 Setkání se šamanskými bubny
21.10 09:00 - 10:30 Workshop Bedra, kyčle? Nebolí!
10.11 18:15 - 19:45 Worskshop aerial hoop
11.11 09:00 - 10:30 Workshop Jak na stojky bezpečně
24.11 18:00 - 21:00 Workshop aromaterapie pro ženy
08.12 18:15 - 19:45 Workshop aerial hoop

Naše lekce

Vinyasa flow jóga

Dynamická praxe zaměřená na propojení pohybu těla s dechem. Plynulé a kreativní sekvence posílí a protáhnou vaše tělo a zároveň uvolní vaši mysl. Lekce je vystavena postupně a sekvence se opakuje, aby mysl mohla zpomalit a tělo přecházelo z pozice do pozice plynule a přirozeně. Lekce je zakončena protažením, uvolněním a odpočinkem v Šavasaně.