Workshop obličejová jóga

Workshop

Workshop obličejová jóga

Datum:
Sobota, 19. Březen 2022 - 13:00 - 16:00
Cena:
1299,-/osoba
Rezervace: Rezervujte se
Popis:
Co je obličejová jóga:

Obličejová jóga nabízí kombinaci cvičení a masáží, při kterých dochází k opakovaným napínáním a uvolňováním svalů v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Jediná neinvazivní metoda, s kterou si zachováte či obnovíte přirozeně mladistvou pleť s estetickými, zdravotními, relaxačními a v neposlední řadě finančními benefity. Jóga obličeje zachovává přirozený a mladiství vzhled, bez použití skalpelu či botoxu.

Popis workshopu:
 
Tímto workshopem obdržíte ucelený soubor cviků a masáží, s kterými budete moci sami na sobě aplikovat metodu obličejové jógy. Vhodný je pro všechny, kteří s obličejovou jógou začínají a rádi pracují v kolektivu. 
 
Během 3 hodin se naučíme správnou techniku základních cviků. Ukážeme si základní masáž, jak ruční, tak se silikonovou baňkou. Obdržíte na míru šitý individuální plán cviků problémových partií a dostanete pomůcky (kartičky s cviky) s sebou domů.Cílem workshopu je naučit vás jak si zpevnit krk, odstranit dvojitou brad, zpevnit kontury obličeje, zpevnit líčka, eliminovat otoky pod očima, zjemnit vrásky na čele a okolí očí.
 
Lektorka: Daniela Kamrádová
 
O mně:
 
Jmenuji se Daniela Kamrádová a lektoruji kurzy obličejové jógy pod záštitou FACE YOGA Institute®. Oslavuji každý pohyb a věřím, že originalita a kreativita je v tomto oboru plná nekonečných možností. Stačí se nebát zkoušet, objevovat a naslouchat svému tělu.  Dlouhá léta jsem se zaměřovala pouze na posílení svého těla a ducha v něm. Obličejová jóga mi do živata přinesla velikou dávku úsměvů, které potřebovaly nejen svaly mého obličeje, ale i má mysl. Byl to jeden z těch důležitých kousků puzzlí, s kterým jsem doslova prožila ten svůj “Aha moment”. Mám velikou radost, že prostřednictvím kurzů obličejové jógy, které vdu, mohou i druzí poznávat své obličejové svaly. Učit se s nimi pracovat, dopřávat si tu chvilku pro sebe a díky tomu se mohou cítit svěže, mladistvě a krásně, tím nejpřirozenějším možným způsobem.
 
Web:
 

Naše lekce

Acro jóga

V 90 minutách, které společně strávíme, zapojíme každičký sval na těle. To ale není jediným lákadlem těchto lekcí. V jógových pozicích, kde jeden je oporou druhému, prohloubíte důvěru nejen v sebe, ale i ke svému partnerovi. Užijeme si společně protahování, párové cvičení a především spoustu zábavy. Přijďte s otevřeným srdcem a se zvědavostí k poznání, jaké je to létat.