Setkání se šamanskými bubny

Workshop

Setkání se šamanskými bubny

Datum:
Pátek, 2. Červen 2023 - 18:00 - 21:00
Cena:
550,-/osoba/3 hodiny
Rezervace: Rezervujte se
Popis:

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí obracel ke světu „za oponou“, prosil o pomoc, spojoval se se svým kmenem a předky, uváděl se do změněných stavů vědomí, oslavoval a děkoval vyšším bytostem.

Prozkoumáme spolu rytmy, polo-rytmy i ne-rytmy a zvuky šamanských bubnů. Skrze jednoduché rytmické hrátky nahlédneme především sami do sebe. Okusíme např. rytmus srdce, zrození společného rytmu z chaotické změti zvuků i „zastavení mentálního automatu“ jak tomu říkávám ;)

NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÁ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST S HROU NA NÁSTROJE. Ani hudební vzdělání. Zvládne to malé dítě, zvládneš to také ;)

V rámci relaxace pak OCHUTNÁME meditativní zvuky některých dalších tradičních i netradičních hudebních nástrojů z různých koutů světa:

1) staroslovanské píšťaly koncovky - jedna z nejstarších píšťal na světě
2) pow wow buben amerických indiánů
3) tibetské misky, činelky, zvonkohra koshi
4) novodobé nástroje HAND PAN, SUNDRUM s neopakovatelným rozjímavým zvukem

Lektor: David Cháb www.ZpevTicha.cz

Platba proběhne předem na bankovní účet. Budete informováni SMS.

Workshopy

Datum Název
14.04 18:15 - 20:15 Fly jóga akrobacie
15.04 14:00 - 16.04 11:00 Kurz hormonální jógové terapie pro ženy
12.05 19:00 - 20:30 Jin jóga a hudební lázeň s Ora Rangi
02.06 18:00 - 21:00 Setkání se šamanskými bubny

Naše lekce

Těhotenská jóga

Těhotenství představuje v životě ženy velice významné období. Procházíte doposud neznámými proměnami jak na fyzické, tak psychické úrovni. Díky svým blahodárným účinkům Vám jóga může pomoci se s těmito změnami vyrovnat. Lekce pro budoucí maminky jsou vedené v jemném tempu a jsou zaměřené na celistvou péči o přetěžované partie. Dáme správnou oporu celé páteři, a pomůžeme tak vykompenzovat těhotenskou křivku. Pošleme sílu do dolních končetin, opečujeme oblast pánve a kyčlí a odlehčíme horní polovinu těla. Pomocí dechových technik, relaxací a afirmací se příjemně uvolníme a dostaneme se blíž k sobě a ke svému miminku. Pojďte objevit kouzlo jógy, která Vám může být užitečným a laskavým průvodcem na cestě ke spokojenému těhotenství, porodu a mateřství. Přinese Vám podporu, úlevu a pohlazení. Lekce těhotenské jógy jsou vhodné pro nastávající maminky po ukončeném prvním trimestru bez výraznějších komplikací. Pokud jste v prvním trimestru a chtěly byste lekce navštěvovat, napište prosím přímo lektorce lenka@korejtko.cz