workshop Jazz dance

Workshop

Kurzy

workshop Jazz dance

Datum:
Pátek, 6. Říjen 2023 - 18:15 - 19:45
Cena:
390,-/osoba
Rezervace: Rezervujte se
Popis:

Dynamický taneční styl, ve kterém zapojíte celé tělo. Jazz dance využívá různých tanečních technik vždy s důrazem na muzikálnost a energii. Workshop je vhodný pro tanečníky i začátečníky, budeme se věnovat jak taneční technice, tak choreografii. 

Na sebe pohodlné sportovní oblečení a ponožky nebo bez, když jsme na boso, je pak lepší spojení s parketem….a tanec a energie pohybu vychází z tlaku do země, ale to už zabíhám do techniky:) někdy učím v ponožkách někdy bez, podle toho jak mám chuť.

Hodně používám dámské prvky, ale předpokládám, ze by se účastnily hlavně ženy, tak by to neměl být problém:)

Špatně se mi to popisuje, musí se to zažít, každopádně učím už od 15cti let (tak to už je přes 20 let) doslova jsem vyrostla v taneční škole Besta Chrudim. Učím všechny věkové kategorie, různé styly a úrovně od začátečníků až po mistry, jednotlivce i skupiny a vždycky se snažím, aby nešlo jen o kroky ale chci, aby lidi odcházeli s tím, ze si to užili a ze tanec není jen pro ty co mají talent….to je nesmysl, já třeba talent na tanec nemám, všechno jsem se naučila, je to jen o chuti….no a pak teda pokud člověk chce výsledky tak trénovat (to pak je jiný systém trénování….to už není vždycky taková sranda :) , ale pro radost může tančit úplně každý a dobře:) tak to jen tak kdyby se někdo ptal, nebo se bál přijít.

Těším se na Vás, Linda

Lektor: Linda Váchová

Naše lekce

Privátní lekce

Privátní lekce je určena pro ty, kteří potřebují nebo chtějí individuální přístup. Lektor se bude celou hodinu věnovat pouze Vám, pomůže Vám s jógou začít, vysvětlí jednotlivé asány nebo opraví případné chyby u klientů, kteří už jógu praktikují. Tuto lekci je také vhodné využít, pokud máte nějaké specifické zdravotní omezení, kdy Vám lektor vysvětlí, které pozice jsou pro Vás vhodné a nebo navrhne případnou alternativu k jednotlivým asánám, které s omezením praktikovat nemůžete. Pak už Vám nic nebrání se přihlásit na skupinové lekce.