Workshop jazz dance

Workshop

Kurzy

Workshop jazz dance

Datum:
Pátek, 14. Červen 2024 - 18:15 - 19:45
Cena:
390,-/osoba
Rezervace: Rezervujte se
Popis:
Dynamický taneční styl, ve kterém zapojíte celé tělo. Jazz dance využívá různých tanečních technik vždy s důrazem na muzikálnost a energii. Workshop je vhodný pro tanečníky i začátečníky, budeme se věnovat jak taneční technice, tak choreografii. 
 
Na sebe pohodlné sportovní oblečení a ponožky nebo bez, když jsme na boso, je pak lepší spojení s parketem….a tanec a energie pohybu vychází z tlaku do země, ale to už zabíhám do techniky:) někdy učím v ponožkách někdy bez, podle toho jak mám chuť.
 
Hodně používám dámské prvky, ale předpokládám, ze by se účastnily hlavně ženy, tak by to neměl být problém:)
 
Špatně se mi to popisuje, musí se to zažít, každopádně učím už od 15cti let (tak to už je přes 20 let) doslova jsem vyrostla v taneční škole Besta Chrudim. Učím všechny věkové kategorie, různé styly a úrovně od začátečníků až po mistry, jednotlivce i skupiny a vždycky se snažím, aby nešlo jen o kroky ale chci, aby lidi odcházeli s tím, ze si to užili a ze tanec není jen pro ty co mají talent….to je nesmysl, já třeba talent na tanec nemám, všechno jsem se naučila, je to jen o chuti….no a pak teda pokud člověk chce výsledky tak trénovat (to pak je jiný systém trénování….to už není vždycky taková sranda :) , ale pro radost může tančit úplně každý a dobře:) tak to jen tak kdyby se někdo ptal, nebo se bál přijít.
 
Těším se na Vás, Linda
 

Workshopy

Datum Název
07.06 18:15 - 19:45 Workshop aerial hoop
14.06 18:15 - 19:45 Workshop jazz dance
16.11 09:00 - 17.11 16:00 Seminář Moc doteků v Ájurvédě s tradičním indickým učitelem (v češtině)

Naše lekce

Fyzio jóga

Fyzio jóga vychází z konceptu Iyengar jógy, která staví na správném nastavení našeho těla v ásanách, tak abychom mohli využít veškeré benefity, které jóga přináší. K nastavení využíváme různé pomůcky, modifikace ásan i osobní asistenci. Lekce jsou vedené formou workshopu. Přizpůsobuji je konkrétním požadavků klientů ve skupině a využívám také znalosti ze své masérské praxe. V lekcích věnuji pozornost protažení páteře, aktivizaci hlubokého stabilizačního systému a svalům v oblasti pánve. Místům, která bývají častým zdrojem nebo příčinou bolestí. Nedílnou součástí každé hodiny jsou různé typy pránájámy (dechových cvičení) a relaxací. Budu se těšit na začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí ponořit hlouběji do své jógové praxe a porozumět lépe tomu, co se děje v jejich těle.